Doprava a mechanizace

Naše sekce dopravy a mechanizace nabízí široké spektrum techniky pro dopravu volně ložených i paletovaných materiálů různých tonáží a objemů, stavební a terénní úpravy, výkopové práce, vykládku, nakládku a překládku zboží, apod.

Dopravní prostředky

Avia kontejner

Nosnost 5 t, objem kontejneru 7 a 9 m3, rovněž valníkový kontejner pro paletové zboží se sklápěcími bočnicemi. Vykládka sklápěním dozadu – vraty nebo složením kontejneru na zem, rovněž možnost přepravy menší mechanizace a vozidel.

avie-kontejner

Avia s hydraulickou rukou

Nosnost 3 t, objem kontejneru 7 a 9 m3, vykládka sklápěním dozadu. Valníkový kontejner pro paletové zboží, skládané a nakládané hydraulickou rukou se závěsem na palety.

NISSAN sklápěč

Nosnost 2t, objem korby 2,5m3, Možnost sklápění na všechny tři strany. Vozidlo menších rozměrů, lepší manipulovatelnost ve stísněných prostorech.

Nissan 6 Nissan 10 Nissan 13

MAN kontejner

Nosnost 8t, objem kontejnerů je 8m3 a 20m3, vykládka sklápěním dozadu- vraty, nebo složením kontejnérů složením na zem, rovněž možnost přepravy stavební mechanizace. Vhodný i pro přepravy do méně dostupných míst – pohon 4×4.

MAN 2

IVECO kontejner s hydraulickou rukou

Nosnost 8t, objem kontejnérů je 8m3 a 20m3, vykládka sklápěním dozadu – vraty, nebo složením na zem. Hydraulický jeřáb – nákladka i výkladka železného šrotu, klestí a pod..

Mechanizace

Teleskopický manipulátor

Max. nosnost 4 t, max. dosah teleskopického ramene 14m. Příslušenství: paletizační vidle, nakládací lžíce 2,5 m3 a 0,75 m3, drapák na klestí, šrot, apod.

teleskopicky-nakladac3 teleskopicky-nakladac teleskopicky-nakladac2

Schmidt – kolový nakladač

Nosnost 1,5 t, výška zdvihu 3 m. Příslušenství: nakládací lžíce 0,5 m3, silniční smeták o šířce 180 cm.

Přijmeme zaměstnance na HPP – přejímka šrotů, obsluha uhelných skladů, řidič, strojník. Výhoda: ŘP sk. C, strojnický, profesní, svářečský a paličský průkaz.
   
   
PROVOZNÍ DOBA – JABLUNKOV
PO – PA   7 – 16,  SO  8 – 12
PROVOZNÍ DOBA – NÁVSÍ
PO – PA   8 – 16,  SO  8 – 12
 
 
 
   
 
 
 
Brikety 7 balené
Cisterna
Nádrž dvouplášťová
Trubky, profily, úhelníky
Betonové bloky
prodej